1. a 2. víkend

2.víkend Neděle

První zápas : Vypadalo to , že ani nenastoupíme , zatímco soupeř chtěl hrát na dvě pětky.Zápas s Airborne jsme nakonec dokázali otočit ve druhé půli a vyhráli jsme 2:1 (0:1) Branky : Abrhám , Tecl

Druhý zápas : Přehazovaná s FC Rebels skončila bezbrankovou remízou 0:0.Bohužel neplatilo do třetice všeho ... v případě K.Tecla , který tentokrát penaltu nepromněnil.

2.víkend sobota


První zápas , duel dvou neporažených celků , proti AC Kotláři jsme dovedli do vítězného konce 1:0 (1:0) Branka : Tecl z pen.

Za zmínku stojí shotout Vlkodlaka , který poprvé chytal a únik zakončený neskutečnou kreací Diega STG (možná čekal mantinel...nevim).

Druhý zápas : Před zápasem znělo Hausem ... "My tu ligu stejně ... " a pak jsme z první akce inkasovali , vyloučení , další dva góly a bylo...

S Bastardos Březnice jsme prohráli 1:3 (0:3) , když jedinou brankou snižoval opět z pen. Tecl (foto).

Dobře nám tak !!! Alespoň jsme , myslím ,  se ctí utkání dohráli a i ve čtyřech si vypracovali šance , bohužel jsme je opět neproměňovali.

====================================================================================================

Druhý den byl ve znamení slabší účasti.Žádám všechny členy Žárovky , aby se příště přišli alespoň vyfotit...

Přesto jsme první zápas (pozn. povinná výhra) proti PSK Gomi Okna vyhráli 4:0 (1:0) Branky : Abrhám 2x , Jančík , Tecl (foto)


Druhý zápas proti Hofi teamu (po prvním dnu lídr tabulky) skončil 2:2 (0:0) Branky : Valčík Z. , Slaba

Dá se říct , že ve všech odehraných jsme měli více ze hry , ale nedaří se proměnit šance, do kterých se dostaneme.Druhý zápas , jsme po nešťastné brance nakonec dokázali otočit , bohužel jsme doslova v posledních vteřinách dostali druhou vyrovnávací branku. To by snad nebylo Hákáčko ....

Opět děkujeme Všem za hlasité povzbuzování , tentokrát zejména ženské části publika , foťákovi z první ligy , podavačům míčů ... :O)

====================================================================================================

První hrací den znamenal jednu výhru a remízu.

Nejprve jsme jasně přehráli FC Litrpool 7:2 (2:1).Historicky první branku nové Žárovky vstřelil Toman.Branky celkem : Jančík 3 , Valčík Z. , Valčík R. , Komínek , Dragoun.

Utkání s Dream Team skončilo 1:1 (1:1) Branka Dragoun.

Kaňkou je zranění Radka Valčíka.Děkujeme Všem fanouškům za podporu , zejména pak z FC/DC , trenérovi brankářů , za hlídání dětí a tak ... :O)

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.