3.a 4. víkend

4.víkend

Neděle

Měli jsme pořadatelství a na první zápas proti nejhoršímu týmu PSK GOMI okna  hrozilo , že se nesejdem.Hlavně kvuli zraněním a navíc se hrálo od 8:00.No a ke všemu jsme zase prohrávali.Naštěstí se podařilo výsledek rychle otočit na 3:1 pro nás.Druhá půle už měla být jasná , ale místo proměnění našich šancí , jsme tradičně zápas zdramatizovali.Uklidnění přinesl až Komajsův gol na konečných 4:2 (3:1) Branky: Dragoun 2x , Abrhám , Komínek

Druhý zápas , ve kterém jsme po sobotě rozhodně nebyli favoritem proti Hofi teamu se nám po bojovném výkonu povedlo zremizovat.Škoda inkasovaného golu těsně před půlí , ale remíza asi zasloužená. 1:1 (0:1) Branka: Komínek

Sobota

Nejradši bych to sem nepsal , ale totální kolaps jsme předvedli s FC litrpool.Prohrávali jsme  - ok , rychle jsme otočili na 3:1 a mělo to být jasný.Jenže jsme to proflákali , nedali svoje šance a nejostudnější prohra Žárovky byla na světě. 3:4 (3:1) Branky : Jančík , Tecl , Valčík Z.

Proti Dream Teamu je třeba přiznat , že jsme na ně neměli , i když jsme se snažili.Bohužel několik zranění někoho limitovalo , někdo hrát nemohl vůbec.Utkání skončilo 0:4 (0:2)

==============================================================================================================

3.víkend

Neděle

Jediný zápas s Proradost 1999 skončil remízou 2:2 (1:1) Branky : Jančík , Tecl . V zápase jsme dvakrát vedli , přesto jsme nechali soupeře vždycky vyrovnat.Škoda neproměněných šancí (hlavně Drát) , na druhou stranu jsme měli i štěstí.

Sestava : Gianlukši Mufflon , Arny , Chárvy , Sam , Válec , Drát , Toman , Peper , Komajs , Teclinho

sobota

První zápas proti Defect Croo,  poprvé v 8:00 a v nových dresech alias FC coProto (Porto) jsme vyhráli 4:1 (1:0). Branky : Charvát , Stránský , Dragoun , Abrhám.Vprvní půli uplatnil důraz před bránou Charvy po Válcově trestňáku.Ve druhé půli jsme si opět nechali dát gol hlavou.Nakonec jsme soupeře přetlačili , dvěma goly krátce po sobě.Nejprve nabil Toman (a šel se svlíct) Samovi , který střelu z dálky umístil levandulí po zemi k tyči , potom Komajs z bláta vybojoval přihrávku před bránu , kde zakončil Drát.Závěrečný gol vsítil Peper , když zády k bráně prodloužil míč z autu .

Druhý zápas proti Oranjes jsme také vyhráli 4:1(1:1) Branky: Charvát , Tecl 2 , Dragoun. Zápas v mnohém podobný.Nejprve byl opět Chárvy důrazný před bránou.Potom přišel o balon Teclinho a inkasovali jsme.Svojí chybu ovšem napravil , nejprve střelou z dálky a poté po krásné individuální akci , kdy si položil i golmana.Nakonec ještě pěkná kombinace po ose Válec , Toman na jejímž konci do prázdné dával Drát (levandulí).