5.a 6.víkend

6.víkend

Neděle

Měli jsme pořadatelství na Gymplu , takže jsme začínali již v 8:00.Soupeřem v důležitém utkání byli Proradost 1999.Dlouho jsme nemohli dát gol , až se prosadil Válec.Jenže (jak jinak) záhy bylo vyrovnáno.Dál jsme měli šance , ale gol nepřicházel.Nakonec jsme po golu Dráta šli po první půli do vedení.To poté ještě zvýšil Toman ,ale místo dalších golů jsme zase soupeře vrátili do hry inkasováním na rozdíl jediného golu.Nakonec ještě Válec pojistil výhru.Výsledek 4:2 (2:1) Branky: Valčík Z. 2x , Jančík , Dragoun

Sobota

K prvnímu utkání soupeř Defect Croo nenastoupil , takže zápas skončil kontumací v náš prospěch.

Ve druhém zápase jsme hráli proti Oranjes.Od začátku jsme se dostávali do šancí , střelecky se prosadil Válec (hattrick).Utkání skončilo 6:3 (3:1) Branky: Valčík Z. 3x , Dragoun 2x , Komínek

====================================================================================================

5.víkend

sobota

K rannímu utkání jsme se nakonec sešli.Nedorazil akorát Válec , ačkoliv byl ještě v 7:30 ve formě.Poprvé za nás naopak nastoupil Hynek Tylich.Soupeř AC Kotláři nastoupil se čtyřmi hráči v poli , takže goly jsme dávali po kombinacích do prázdný brány. Výsledek 8:1 (4:1) Branky: Dragoun 4x , Jančík 2x , Tylich 2x

Druhé utkání jsme sehráli proti Bastardos , kterým  jsme měli co vracet . Což se nakonec povedlo a vyhráli jsme 4:1 (1:0) Branky : Tylich , Jančík , Komínek , Dragoun

Neděle

První nedělní zápas proti Airborne jsme potřebovali vyhrát.Začali jsme dobře a po půli vedli.Pak jsme ovšem neskutečně pustili soupeře do vedení a podařilo se nám už jen srovnat stav.Výsledek 2:2 (1:0) Branky: Valčík Z. 2x

Ve druhém zápase nás čekal dosavadní lídr tabulky FC Rebels.Opět jsme nezačali dobře a po chybách pustili soupeře do vedení 2:0 , i když jsme jako vždy měli více ze hry.Zdálo se, že utkání těžko otočíme.To by ovšem nesměl být na hřišti Hynďa , který hattrickem ( 3 góly z půlky) obrat zvládl sám.Výsledek 3:2 (0:2) Branky : Tylich 3x