Finále MOP a zápas o 3. místo

Ve finále se utkali vítěz základní části skupiny B Spartak Žebrák a třetí ze skupiny A Černošice B.Zápas sledovalo 350 diváků. První třetinu ovládli Černošice 2:0, když Žebrák podle článku v berounském deníku, působil jako po soustředění v restauračním zařízení. Převaha Černošic pokračovala ve druhé části, kdy se dostali do vedení 5:0. Teprve poté se podařilo Žebráku snížit. V poslední třetině už Černošice hlídali vedení , Žebrák zahodil několik vyložených šancí a snížit stačil jen na konečných 5:3Vítězem MOP se tak stali Černošice B.

V zápase o třetí místo se utkali první dva týmy ze skupiny A , HC Důl Kladno a TJ Solopisky. První třetina byla ve znamení aktivní hry Kladna, které ale vytěžilo pouze jednobrankové vedení. Ve druhé třetině Solopisky z trestného střílení vyrovnali, ale Kladno strhlo vedení opět na svou stranu. Ve třetí části pak přidalo další gol a zdálo se být rozhodnuto. Po chybách kladenského golmana ovšem přišlo vyrovnání během 32 vteřin na 3:3. Tyto chyby však napravil v samostatných nájezdech, kde nepustil žádný gol. A protože Kladno bylo v nájezdech úspěšnější, obsadilo konečné 3. Místo v MOP.

Semifinále MOP odvety

V prvním odvetném utkání uhájili Černošice B remízu 4:4 s týmem TJ Solopisky a po výhře 3:2 z úvodního duelu si zajistili postup do finále. Zápas se pro ně ovšem nevyvíjel dobře. Solopisky totiž  po dvou třetinách vedli 4:2 a zápas mířil do samostatných nájezdů. V poslední třetině , ale Černošice zabojovali a nakonec vyrovnali.

Ve druhé odvetě se utkal Žebrák s HC Důl Kladno na berounském ledě. Po vysoké výhře 9:2 byl favoritem Žebrák. Kladno se na odvetu ovšem velmi dobře připravilo (20 hráčů v poli) a po bezbrankové první třetině, vyhrálo druhou třetinu 2:0. Když v poslední části vstřelilo ještě jeden gol , stačil Žebrák korigovat jen na 2:3. Utkání se tak dostalo do samostatných nájezdů. Na ně zvítězil 2:1 Žebrák, když rozhodující nájezd proměnil Rambousek.

Ve finále, které se odehraje v Berouně 19.3. od 15:30, se tak proti sobě postaví Černošice B a Spartak Žebrák.

Zápas o třetí místo mezi týmy Tj Solopisky a HC Důl Kladno se odehraje také 19.3. od 13:00 opět v Berouně.

Semifinále MOP

Do semifinále MOP se dostali dle očekávání vítězové obou skupin Spartak Žebrák a TJ Sokol Solopisky.Soupeřem Žebráku se stal druhý tým skupiny A HC Důl Kladno a proti Solopiskům nastoupil papírově nejslabší tým (třetí po zákl. části ve skupině A) Černošice B.

Žebrák se ke svému prvnímu zápasu vydal na kladenský led.Kdo ovšem čekal vyrovnaný zápas, tak se nestačil divit. Žebrák totiž hned v první třetině nastřílel 4 goly, ve druhé přidal další tři (po dvou třetinách stav 1:7) a o výsledku bylo rozhodnuto.I poslední třetinu vyhrál Žebrák a vysokou výhrou 9:2 se přiblížil finále.Hattrickem se blýskl obránce Jícha.

Druhé semifinále (foto) už bylo vyrovnanější. První bitvu o finále pro sebe nakonec rozhodli těsnou výhrou 3:2 Černošice B. A i v odvetě budou mít defacto výhodu domácího prostředí, protože zápasy se hrají ZS Černošic.

Čtvrtfinále playoff MOP odvety

Tentokrát se poměr týmů mezi skupinami A a B MOP, v dalších bojích otočí.

Po vypadnutí HK99 s "béčkem" Černošic (píšeme na jiném místě), totiž neuspěl ani druhý zástupce příbramska, Slavoj Obecnice. Do Kladna cestoval s nadějnou výhrou 4:1 z prvního zápasu. Tam, ale v zápase bohatém na góly prohrál 4:8. V nájezdech tentokrát neuspěl a slavit tak mohlo Kladno.

Podobně na tom byli Hořovice B. Ty nejprve doma jasně přehráli TJ Solopisky 7:3, ale na černošickém ledě skončil zápas výhrou Solopisk 4:3. Ty pak zvládly úspěšně i nájezdy a postoupily.

To znamená, že jediným týmem ze skupiny B v semifinále bude Žebrák, který poté co na poslední chvíli zachránil remízu v Berouně, doma vyhrál 8:5.

Čtvrtfinále playoff MOP (první zápasy)

Ve druhém zápase  porazila Obecnice na domácím ledě HC Důl Kladno 4:1.

Pro někoho nečekaným výsledkem je remíza 3:3 Žebráku na ledě SKP Beroun.Když ještě v 57.minutě prohrával 1:3.

Asi "nejpřekvapivějším" výsledkem je jasná výhra Hořovic B 7:3 nad vítězem skupiny A TJ Solopisky.

Odvety  playoff MOP

Takže předpoklady se potvrdily. Černošice B nezaváhali, v odvetě porazili Cerhovice 10:5 a to znamená , že budou soupeřem HK Příbram 99 v dalším kole playoff.První zápas se odehraje již tuto sobotu na ledě Černošic od 16:30.

Po výhře juniorky Černošic na ledě Berouna by asi málokdo čekal, že se SKP podaří vývoj otočit. Beroun ale dokázal výhrou 3:2 soupeři oplatit porážku a vybojovat postup, kde se utká s vítězem skupiny B Žebrákem, kde v posledním zápase základní části prohrál jen 2:3. Beroun tak převážil počet týmů v playoff ve prospěch skupiny B. (5:3)

Po překvapivé úvodní prohře Obecnice na ledě Žiliny (6:8)  rozhodl Slavoj Obecnice  odvetu hned v první třetině, kterou vyhrál 6:1, samotný zápas pak 8:4 a defacto mohl šetřit síly na rozhodující samostatné nájezdy. V nich padl z osmi nájezdů jediný gol z hole Libora Procházky, který tak rozhodl o postupu Obecnice do dalších bojů playoff, kde nastoupí proti HC Důl Kladno, který skončil druhý ve skupině A po základní části

Z posledního zápasu zřejmě postupují Hořovice B (někde se objevil výsledek odvety 3:3). To by znamenalo, že se střetnou s vítězem skupiny A TJ Solopisky.

pozn. výsledky zatím nejsou oficiální.

1.kolo nadstavbové části MOP

V prvním kole se dařilo převážně týmům z druhé skupiny MOP, které vyhrály 3 ze čtyř zápasů. Z naší skupiny zvítězili jen Hořovice B. Zárověň se nedařilo domácím celkům, když jediný domácí zápas vyhrála Žilina.

Pro nás nejsledovanější utkání Cerhovice - Černošice B, ze kterého vzejde náš soupeř pro playoff, skončilo očekávanou výhrou Černošic 1:3. Goly v tomto zápase padaly jen ve druhé třetině. Rezerva Černošic vedla dlouhodobě tabulku druhé skupiny a nebýt kontumace zápasu s HC Důl Kladno, nemusela hrát nadstavbu. Favoritem tak bude i v odvetě na domácím ledě.

Asi nejpřekvapivějším výsledkem je prohra Obecnice na Kladně se Žilinou 6:8, když ještě po dvou třetinách vedla 4:3. V utkání padlo celkem 14 gólů , což je jen o jeden méně než ve zbývajících 3 zápasech dohromady, kde se především bránilo Přitom nejsilnější stránkou Slavoje dosud byla obrana a zejména brankář. Nicméně Žilina tak pokračovala ve zlepšených výkonech viz výhra 7:3 v posledním zápase právě nad naším pravděpodobným soupeřem, "béčkem" Černošic.

Nejvyrovnanější duel přineslo utkání Lány - Hořovice , které skončilo těsnou výhrou cvočkařů z Hořovic 2:1, když vítězný gol padl až v poslední třetině.

V posledním utkání pak zvítězila juniorka Černošic na ledě SKP Beroun v poměru 5:3 a i zde rozhodovalo až poslední dějství.

Informace k sezoně 2010-2011

Nová sezona bude zajímavější díky přidání týmů z okresu Praha-západ (Černošice).Jedná se o týmy Černošice B , Sokol Solopysky , Dobřichovice  a Sokol Mníšek pod Brdy.Pokud přidáme SK Velc Žilina z Kladenska , bude hrát soutěž celkem 5 nových mužstev.Ta bude rozdělena na dvě skupiny A a B , přičemž základní část se bude hrát dvoukolově.První dva týmy z obou skupin postoupí přímo do play-off.Týmy na třetím až šestém místě sehrají předkolo systémem play-off s druhou skupinou.Play-off se bude hrát na dva zápasy a rozhodující je vítězství nikoli skore z dvojzápasu.Pokud bude stav nerozhodný , přichází na řadu rovnou 3 trestná střílení.Finále a zápas o 3.místo se hraje na jeden zápas , předběžný termín je 19.3.2011.Místo konání není určeno , ale bude pro oba týmy na neutrálním hřišti.

čtvrtfinále MOP odvety

HC Důl Kladno - Obecnice 8:4 (první zápas 1:4) po samostatných nájezdech postupuje Kladno

Solopisky - Hořovice B 4:3 (3:7) po nájezdech postupují Solopisky

Žebrák - SKP Beroun 8:5 (3:3) postupuje Žebrák