1.TJ Sokol Solopisky 14 10 2 2  95:55  22
7.Sokol Mníšek 14 2 1 11  75:148  5
8.HC Dobřichovice 14 2 1 11  37:123  5

HK Příbram 99 - Černošice "B" 5:6 (2:3,1:3,2:0)

26.2.2011

Soupeř přijel k odvetě na našem ledě dobře připraven, se širokým kádrem a diváckou podporou. Zápas se pro nás nevyvíjel dobře. V prvních 10 minutách jsme totiž inkasovali tři velmi laciné góly a byli tzv. na ručník. Pak, ale Válec střelou z dálky a po něm Drát snížili na rozdíl jediného gólu. Co se po úvodních minutách zdálo jako nemožné, se povedlo v úvodu druhé třetiny, když Milan vyrovnal. Pak ovšem přišla druhá desetiminutovka, kdy jsme soupeři nabídli několik přesilovek a Černošice opět vedli o 3 góly. Ve třetí třetině jsme neměli co ztratit. Abychom mohli uvažovat o postupu museli jsme vyhrát a to v danou chvíli znamenalo vstřelit 4 branky. Nejprve jsme po brejku Topim a poté využitou přesilovkou 5 na 3 (Lukši) snížili na 5:6 (video níže). Poté  jsme měli další velké šance, bojovali jsme, zkusili power play, ale otočit skore se nám už nepodařilo.

Sestava: Marcel - Charvy, Pedy, Jirka, Drát, Topi - Teclinho , Lukši, Bača, Pepper, Sam - Milan, Válec, Kovy

Branky : Válec (Kovy), Drát(Topi, Charvy), Milan(Kovy, Karel), Topi(Jirka, Drát), Lukši (Topi, Karel)

Vyloučení: 4:7

Černošice B - HK Příbram 99  3:0 (0:0,3:0,0:0)

19.2.2011

Ke čtvrtfinále playoff MOP jsme vyrazili do Černošic, kde jsme se poprvé v historii utkali s tamním béčkem. V úvodní třetině bylo znát, že obě mužstva nevěděla co od sebe očekávat a vsadila především na zajištěnou obranu. Přesto jsme to byli my, kdo se tlačil více do zakončení a měl více přesilovek. Bohužel jsme šance nevyužili, což se ukázalo v podstatě jako jeden z rozhodujících faktorů naší prohry. Soupeř střílel převážně z dálky a jednu jeho loženou šanci chytil Marcel. Druhá třetina pokračovala v podobném duchu do doby než se zápas dostal do své druhé poloviny. Nejprve Pedy dobře udržel pásmo, aby se mu vzápětí nepovedlo rozehrát a podruhé už Sam na modré puk nezachytil.Soupeř se dostal do samostatného nájezdu, který proměnil. Místo, abychom pokračovali v naší hře, jsme vzápětí dostali další dva góly(jeden v oslabení) a druhou půlku 2. třetiny tak naprosto nezvládli. Ve třetí třetině Černošice nemuseli nikam spěchat a logicky pokračovaly hlavně v defenzivě. Znovu jsme ovšem měli několik šancí, ale vstřelit gól nám nebylo souzeno. Je třeba říci, že Černošice hráli dobře a utkání zvládli především po taktické stránce.

Sestava: Marcel - Teclinho, Pedy, Jirka, Drát, Topi - Eli , Lukši, Milan, Pepper, Sam - Charvy, Válec, Kovy

Branky :

Vyloučení: 9:6

Hořovice B - HK Příbram 99  4:4   (0:2,1:1,3:1)

30.1.2011

Sestava: Marcel - Lukši, Eli , Jirka, Topi, Bača - Pedy, Charvy, Sam, Pepper, Milan, STg

Branky : Pepper 3 (Topi, Sam, Bača) , Lukši (Bača)

Vyloučení: 5:5

HK Příbram 99 - Slavoj Obecnice  5:0 kontumačně

22.1.2011

Utkání mělo od začátku vysoké tempo.V první třetině jsme měli více ze hry, což se projevilo i gólově. Nejprve se z protiútoku po Samově přihrávce prosadil Bača  a poté po vyhraném buly střelou od modré Lukši. Ve druhé části, kdy jsme se chtěli spoléhat především na zajištěnou obranu, se nám podařilo Samem zvýšit náskok. Pak se dostal do hry soupeř a několikrát nám zle zatopil, takže se Marcel v bráně musel ohánět, zejména vyrážečkou.Těsně před koncem třetiny ovšem došlo ke zranění hráče soupeře, tým Obecnice v zápase nepokračoval, takže byl zápas rozhodčím ukončen. Výsledek na ledě  3:1 (2:0, 1:1,?:?)

Sestava: Marcel - Charvy, Pedy, Jirka, Drát,Topi - Lukši, Eli, Sam, Pepper, Bača - Stg, Válec, Milan

Branky : Bača (Sam), Lukši (Jirka,Drát), Sam (Lukši, Pepper)

Vyloučení: 3:3 navíc HK99 1xOT 10 minut

SKP Beroun - HK Příbram 99  2:8

14.1.2011

Sestava: Marcel - Pepíno, Jirka, Milan, Válec,Topi - Lukši, Eli, Sam, Pepper, Bača

Branky : Bača 3x (Sam 2x), Sam (Topi), Válec (Topi) , Topi (Milan), Lukši (Topi), Jirka

Vyloučení: 4:2

Cerhovice - HK Příbram 99  2:7 (0:0,1:2,1:5)

8.1.2011

Asi poprvé v sezoně jsme nastoupili na tři kompletní útoky. Soupeř se v takovém počtu nesešel a to se projevilo naším tlakem po celou první třetinu. Bohužel jsme i díky dobře chytajícímu golmanovi soupeře nedokázali vstřelit nějaké goly. Takže ve druhé části přišel trest a soupeř se z brejku dostal do vedení. Nám se stále nedařilo skórovat a to ani při téměř dvouminutové přesilovce 5 na 3. Přesto se v závěru třetiny prosadil Bača , aby pěkně nahrál Milanovi na první gol a chvíli na to po další pěkné akci našel Pepper Jirku ?. A vedli jsme ...Ale nebyli bychom to my, abychom soupeře nevrátili do zápasu. Hned v úvodu posledního dějství jsme inkasovali a soupeř vyrovnal. Naštěstí první lajna při dalším střídání napravila svoje zaváhání z úvodu a po akci Jirky a Dráta na jeden dotek strhla vedení opět na naší stranu. Poté jsme přidali další 4 gply a odvezli si z Hořovic zaslouženou výhru.

Pozn. Možná historicky první zápas , ve kterém jsme nebyli  vůbec vyloučeni.

Eli opět zlomil všechny svoje hole.

Sestava: Marcel - Beny, Pedy, Jirka, Drát, Topi - Lukši, Eli, Sam, Pepper, Stg - Bača, Válec, Milan

Branky : Milan 2 (Bača) ,Jirka (Pepper) Drát (Jirka) , Válec (Milan), Jirka (Pedy), Bača (Pedy),

Vyloučení:

Spartak Žebrák - HK Příbram 99  6:3 (1:0,4:1,1:2)

17.12.2010

Sestava se opět rodila v těžkostech, aby nás nakonec bylo alespoň 11. Zápas v mnohém připomínal vzájemný souboj z úvodního kola. V první třetině jsme byli, troufám si tvrdit, herně lepší, ale opět jsme nedokázali proměnit několik šancí a naopak jsme v oslabení inkasovali. Ve druhé části jsme chtěli pokračovat ve stejné hře, ale po další obdržené brance, jsme se opět nechali strhnout, začali jsme propadávat a Žebrák se rychle dostal do vedení 4:0. Pak sice Sam využil přesilovku, ale soupeř vzápětí odpověděl a můžeme děkovat golmanovi, že jsme nešli do kabin s větším přídělem. V poslední třetině jsme se zklidnili a dokonce ji vyhráli, ale nutno přiznat, že Žebrák polevil a hlídal si hlavně vedení.

Pozn. Teprve v šestém zápase zaznamenal Lukši první dvouminutový trest v sezoně, za podražení.

Sestava: Marcel - Charvy, Pedy, Stg, Drát, Topi - Lukši, Eli, Válec, Pepper, Jirka, Sam

Branky : Sam 2 (Jirka, Drát, Eli 2x) , Pepper

HK Příbram 99 - Hořovice B  11:1 (4:1,5:0,2:0)

11.12.2010

V zápase jsme se rychle po dvou brankách Dráta a jedné z Jirkovi hole dostali do vedení 3:0 a soupeř sáhl k výměně golmana. Při našem jediném oslabení v zápase Hořovice snížili a díky naší zhoršené hře měli i další šance. Navíc Jirka neproměnil již naše druhé trestné střílení v sezoně, ale podržel nás Marcel, který si dokonce v zápase připsal asistenci. Nakonec Milan prvním bodem v sezoně zvýšil opět na rozdíl tří branek. Skoro na prvních 10 minut třetiny druhé jsme se usadili v obranném pásmu soupeře a výsledkem byly další branky a zvýšení na 9:1. Do poslední části zápasu se šlo bez úpravy ledu a to možná společně s naší uvolněnou hrou mělo za následek, že jsme dali už jen dva goly, přestože šancí jsme měli mraky.

Na tým Hořovic bude mít dobré vzpomínky Pedy, který vstřelil první gol v dresu HK. Nesmím zapomenout ani na výkon Eliho, který doslova vymazal nejlepšího hráče (dvacítku) soupeře. Po jednom jeho obranném zákroku zahlásil Sam ze střídačky, že dvacítka kvuli němu skončí s hokejem, což se záhy naplnilo po poslední vstřelené brance, kdy tento hráč s výkřikem : " Hrajte si to sami !" , odešel do kabin. Stejně tak na Milanovo prohlášení, že za sedmý gol je basa, aby ho vzápětí sám vstřelil.

Sestava: Marcel - Charvy, Pedy, Stg, Drát, Topi - Lukši, Eli, Milan, Pepper, Jirka, Sam

Branky : Drát 2, Pepper 2 (Lukši, Topi), Milan 2 (Topi, Jirka), Jirka (Lukši), Sam (Pepper), STG (Pedy, Topi), Lukši (Sam), Pedy (Drát, Marcel)

Vyloučení: 1:2

Slavoj Obecnice - HK Příbram 99  2:2 (0:0,2:1,0:1)

4.12.2010

Poprvé jako hosté, bez několika opor a navíc v devíti. To vše dohromady jednoznačně určilo defenzivní taktiku, se kterou jsme do zápasu nastoupili. Hru jsme drželi vyrovnanou a dokonce jsme v první třetině zvládli několik (asi 3) oslabení ve třech a v bráně to jistil Marcel. Do druhé části nás už bylo 10, když konečně dorazil Eli. Bohužel v páté minutě se nám nepodařilo v oslabení vyhodit puk a soupeř se dostal do vedení. Následně jsme se nechali strhnout ve snaze o vyrovnání a víc otevřeli hru. Měli jsme i velké šance, ale opět to byl soupeř, který z brejku zvýšil náskok. V tu chvíli si zřejmě každý myslel, že je po zápase, přeci jen bylo nás málo a síly docházely.... Nicméně v závěru třetiny jsme dostali příležitost v podobě přesilovky a Milan si vynutil, aby šel na led Pepper místo STG. Z rohu uvolnil Topi Dráta, který přes obránce našel právě Peppera a ten dával do prázdné. V třetí třetině jsme se vrátili k zodpovědnému a bojovnému výkonu a dokonce měli více ze hry. Nejprve opět v přesilovce po kombinaci Dráta s Topim, se puk dostal k Lukšimu a ten srovnal skore. Potom hlavně v závěru zápasu jsme měli několik vyložených šancí. A myslím, že bychom si vítězství za náš výkon zasloužili.

Branky : Pepper (Drát, Topi), Lukši (Topi, Drát)

Vyloučení: 9:10 navíc hosté OT 10 min

Zápas navštívilo na poměry dost diváků, Všem děkujeme a věřím , že se jim zápas v podání obou mužstev líbil.

HK Příbram 99 - SKP Beroun  10:0 (1:0,3:0,6:0)

27.11.2010

Do zápasu jsme vstoupili zodpovědně, a v první třetině se Topi po návratu z trestné lavice dostal do samostatného úniku a skóroval. Ve druhé části nejprve Drát neproměnil trestné střílení, aby chvíli na to v oslabení využil chybnou rozehrávku berounského golmana, kterého dobře napadal Jirka. Poté Jirka využil přesilovku a dalším golem jsme šli do vedení 4:0 po druhé třetině. Ve třetí části jsme pokračovali v zatím nejlepším výkonu a nakonec soupeře deklasovali desítkou, navíc po dlouhé době s čistým kontem.

Pozn. Hráč s číslem 13 odvedl velmi dobrý výkon s litrem vodky na střídačce.

Sestava: Marcel - Charvy, Pedy, Stg, Drát, Topi - Lukši, Eli, Sam, Pepper, Bača -  Jirka

Branky : Drát 4 (Topi 2x, Sam, Charvy) , Bača 2 (Pepper, Jirka) , Sam (Topi), Pepper (Sam), Topi (Charvy), Jirka (Lukši),

Vyloučení: 6:9

Tímto výsledkem jsme zkorigovali nepříznivou bilanci s týmem SKP Beroun na 2 výhry, 0 remíz, 3 prohry, při skore 26:16 v náš prospěch

HK Příbram 99 - Cerhovice 9:4 (4:1,3:1,2:2)

20.11.2010

Zápas jsme měli pod kontrolou od samého začátku, když jsme se brzy dostali do vedení a náskok zvýšili až na 4:0. Soupeř v první třetině ještě snížil, v době kdy se Válec vracel z trestné lavice. Ve druhé části jsme náskok navýšili na rozdíl pěti gólů, a ten i přes polevení v posledním dějství, zůstal i po konečném hvizdu.

Sestava: Marcel - Charvy, Pedy, Stg, Drát, Topi - Lukši, Eli, Sam, Pepper - Válec, Jirka

Branky a asistence : Sam 3 (Pepper), Válec 2 (Jirka 2), Eli (Sam) , Charvy (Topi), Stg, Topi (Drát)

Vyloučení: 7:8

HK Příbram 99 - Žebrák  0:4 (0:1,0:3,0:0)

13.11.2010

V prvním mistrovském utkání nové sezony jsme na domácím ledě přivítali loňského vítěze OP, Žebrák. Bohužel jenom první třetina v našem podání snese měřítko co do předvedené hry. V ní se nám nepodařilo proměnit několik vyložených šancí (Drát, Bača, Milan) a naopak jsme dovolili soupeři vstřelit vedoucí gol, po němž jsme ještě nastřelili tyčku (Drát). Ve zbývajícím průběhu utkání se jako další rozhodující faktor ukázal velký počet oslabení, které Žebrák dokázal využít, naše hra byla chaotická a tak nejlepším naším hráčem byl i přes 4 obdržené goly, Marcel. Na dvě pětky jsme už potom proti dobře hrajícímu soupeři neměli sílu na obrat.

Sestava: Marcel-Charvy, Pedy, Bača, Drát, Milan - Lukši, Jirka, Sam, Pepper, Topi,  - od 2.tř. Válec a od 3.tř. Slabič

Dohrávka

Žebrák - Cerhovice 5:0 kontumačně (na ledě skončilo 3:7)

Výsledky 2.kola MOP skupina B

SKP Beroun - Obecnice 1:3            o výsledku bylo rozhodnuto již po první třetině.

Hořovice B - Žebrák 3:4