5.HC Cvočkař Hořovice 15 2 2 11 61:107 6
6.TJ Sokol Cerhovice 15 2 0 13 60:90 4

HK Příbram 99 - Cvočkaři Hořovice  4:4 (2:2, 1:1, 1:1)

9.2.2013 V Příbrami (mh)

V posledním utkání základní části, jsme dle tabulkových předpokladů byli jasným favoritem. Ovšem od začátku zápasu bylo zřejmé, že hosté nepřijeli prodat kůži zadarmo. Také se jako první po dorážce ujali vedení 0:1. Skóe jsme srovnali, když Beny nakonec přece jen vystřelil a odražený puk přepadl za záda hostujícího golmana - 1:1. Byli to ovšem znovu hosté, kteří šli do vedení, když našli skulinku u naší tyčky - 1:2. Opět jsme ale zvládli vyrovnat, když Bery nabil Válcovi a ten (letos jinak hodně defenzivní) z první golfem vyrovnal - 2:2. Ve druhé třetině jsme stále nechávali okénka v obraně a tak šli hosté opět do vedení - 2:3. Zvýšili jsme tlak, který nakonec po přehazované zúročila druhá pětka - Sam - 3:3. V poslední části šli tradičně do vedení hosté - 3:4. A tradičně přišlo opět vyrovnání po samostaném nájezdu Sama - 4:4. Stejný hráč měl pak podobnou příležitost, ovšem bez úspěchu. I další naše příležitosti zůstali nevyužité, takže výsledkem byla třetí remíza v řadě.

Branky a asistence: Beny, Válec (Bery) Sam 2x

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy - Topi, Drát, Beny - Lukši, Pecolt - Sam, Pepper, Toman - Jirka, Pepino - Lipi, Válec, Bery

Vyloučení:

Žebrák - HK Příbram 99  4:4 (0:2, 1:1, 3:1)

6.2.2013 V Hořovicích

K dohrávce se Žebrákem jsme do Hořovic vyrazili opět jen v 10 lidech. Domácí do zápasu vstoupili aktivně. Nabízené šance a zejména trestné střílení ovšem neproměnili (Kimel si tentokrát pohlídal zakončení mezi nohy). Ve druhé desetiminutovce první třetiny se obraz hry začal obracet a více ze hry (i díky přesilovkám) jsme začínali mít my. První využil, po nabití od Sama, ranou od modré Pepper - 0:1, další po přihrávce Topiho a střele z první Sam - 0:2. Ve druhé třetině se domácí opět tlačili více do zakončení a hned v úvodu snížili na 1:2. Nápor se nám podařilo otupit z protiútoku, kdy Beny zatáhl puk, přihrál Samovi a ten se střelou nad lapačku nemýlil - 1:3. Ve třetí části se tlak domácích stupňoval, zcela jsme přestali hrát, a tak došlo postupně až k obratu ve vývoji skore až na - 4:3. Naštěstí se nám opět podařilo brzy vsítit branku. Tentokrát přihrával Sam Drátovi a ten opět z první vyrovnal na -  4:4. Hra se opět vyrovnala a v závěru jsme se dostali do několika šancí, ovšem skóre už se neměnilo.

Branky a asistence: Pepper (Sam), Sam 2x (Topi , Beny), Drát (Sam)

Sestava HK99 : Kimel - Topi, Pedy - Sam, Drát, Beny - Eli, Pepper - Lipi, Milan,

Vyloučení:

Jesenice B - HK Příbram 99  3:3 (0:0, 2:2, 1:1)

3.2.2013 Ve Velkých Popovicích (vh)

Zápas s favoritem skupiny Jesenicí se znovu hrál v čase nedělního oběda a my jsme shodou okolností znovu lepili sestavu. Nakonec nás alespoň 10 bylo, ale jak cestou prohlásil Sam, bylo to na dva Válce... Domácím šlo o udržení naděje na první místo po základní části a tak chtěli naplno bodovat. Naopak my (a pravděpodobně ani nikdo jiný nám) jsme si moc šancí nedávali. Jesenice také od začátku ovládla hru a my se soutředili především na obranu. Přesto jsme si pár šancí vypracovali. A protože ani domácí nebyli úspěšní, skončila první třetina bez branek 0:0. Do druhé třetiny jsme vstupovali s výhodou přesilové hry, ale místo využití, jsme darovali soupeři vedení hned v první minutě - 1:0. Pak se domácím povedl signál, kdy z vlastní třetiny hráli buly rovnou za naší obranu a domácí hráč se dokázal (zcela výjimečně) prosadit přes Eliho 2:0. Naději jsme vykřesali, když se k Pepperovi v přesilovce odrazil puk a ten snížil - 2:1. O chvíli později jsme využili další přesilovku, když Drát našel před brankou volného Milana a ten nekompromisně o klacek zavěsil - 2:2. Ve třetí části se hra (možná jen z našeho pohledu) trochu vyrovnala. Nejprve se dostal do šance Drát, ale domácí gólman se štěstím kryl. Bohužel se nám pak nepovedlo dostat puk jednoduše ze třetiny a zaváhání domácí využili - 3:2. Nicméně přišla další přesilovka, kterou krásně vykombinovali Jirka se Samem a Sam opět vyrovnal - 3:3. Bránili jsme dál s maximálním nasazením, ale minutu a půl přišlo sporné vyloučení Eliho. I početní výhodu domácích jsme ovšem ubránili (zatrnulo nám hlavně když Sam mohl cca 30 s před koncem vyhodit, ale zadrbal to) a vybojovali po heroickém výkonu remízu.

Branky a asistence: Pepper, Milan (Drát, Jirka), Sam (Jirka)

Sestava HK99 : Kimel - Jirka, Pedy - Milan, Drát, Beny - Eli, Pepper - Sam, Válec, Predek

Vyloučení:

HK Příbram 99 - Žebrák 2:7 (2:1, 0:3, 0:3)

26.1.2013 V Příbrami (vh)

Soupeř přijel povzbuzen vítězstvím v dohrávce z předchozího dne. Utkání ovšem začalo lépe pro nás, když Drát po přihrávce Topiho prostřelil z úhlu golmana - 1:0. Hostům se podařilo srovnat skóre po našem prohraném buly ve středním pásmu a rychlém protiútoku 1:1. Hned na to jsme ovšem kontrovali , když se prosadil Lipi - 2:1. Gólman hostí nepůsobil jistě a je naše chyba, že jsme náskok nenavýšili, protože šancí jsme měli dost. Druhá třetina nám naopak vůbec nevyšla a po našich chybách a vyloučeních, soupeř otočil vývoj utkání 2:4. V poslední části jsme se snažili alespoň o srovnání skore, ale opět nás přibrzdila vyloučení a neproměňování šancí. Góly tak stříleli již jen v pohodě hrající hosté nebo přesněji "host" - 2:7. Ano, celkem 5 gólů nám vstřelil jediný hráč..... !!!

Branky a asistence: Drát (Topi), Lipi

Sestava HK99 : Kimel - Jirka, Pedy - Topi, Drát, Beny - Pecolt, Lukši - Sam, Pepper, Toman, - Lipi, Válec, Milan

Vyloučení: 5:2

Cerhovice - HK Příbram 99 4:5 (2:0, 1:2, 1:3)

18.1.2013 V Hořovicích

Touha domácích po prvním vítězství v sezóně byla od začátku zřejmá a začala se naplňovat po dvou využitých přesilovkách, kdy jsme inkasovali vždy až v samém závěru početních výhod domácích - 2:0. Nutno říci, že jsme k tomuto vývoji přispěli sami, velmi matným výkonem/přístupem a z několika mála šancí nic nevytěžili. Ve druhé části jsme se sice moc nezlepšili, ale podařilo se naopak nám využít dvě přesilovky. Nejprve Drát obelstil domácího brankáře po přihrávce Topiho a chvíli na to ho Topi nadvakrát překonal po přihrávce Benyho 2:2. Nicméně domácí opět v závěru další přesilovky vrátili vedení na svou stranu - 3:2. Dle našeho předchozího výkonu se v poslední části nedal očekávat zvrat, který ale přesto přišel. Nejprve zachytil domácí rozehrávku na modré Drát, poslal do šance Sama, který blafákem srovnal skóre, aby se ihned v další hře, dostal do přečíslení 2 na 1, které se rozhodl vyřešit golfákem a úspěšně - 3:4. Rázem jsme byli na koni a zaměřili se na zajištěnou obranu. A protože domácí museli otevřít hru, vycházeli nám protiútoky, ale mnoho šancí jsme nevyužili. Až přišla chvíle Eliho (jak se později ukázalo velmi důležitá/vítězná). Na modré se dostal ke kotouči a chvíli přemýšlel co s tím. Nakonec vystřelil a ranou do víka zvýšil náš náskok na 2 góly - 3:5. Domácí pak současně se závěrečnou sirénou snížili na konečných 4:5.

Branky a asistence: Sam 2x (Drát, Toman), Drát (Topi), Topi (Beny), Eli (Beny)

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy - Topi, Drát, Beny - Eli, Lukši - Sam, Pepper, Toman, - Pecolt, Válec, Jirka

Vyloučení: 6:8 + hosté 1x10 min

HK Příbram 99 - TJ Slavoj Obecnice 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)

12.1.2013 V Příbrami (mh)

V posledním a 3.derby s Obecnicí v základní části jsme odehráli dvě dobré třetiny, ale rozhodovali přesilovky. Po první bezbrankové, jsme ve druhé části nejprve inkasovali jako první, když jsme skoro ve třech nedokázali zabránit prostrčení kotouče na volného hráče před brankou - 0:1. Následně nás podržel Kimel. Při přesilovce pak Drát využil vyjetí obránce z obranné pozice před bránou a přihrál Topimu do situace 2 na 1. Jemu stačilo již jen prostrčit puk na volného Benyho, což se povedlo a vyrovnali jsme - 1:1. V další přesilovce jsme nejprve chybovali na modré a pustili soupeře do protiútoku 2 na 1, který jsme ale ubránili a hned z protiútoku se opakovala situace v náš prospěch, když opět Topi našel Benyho, který nás poslal do vedení - 2:1. Bohužel jsme nezvládli úvod poslední třetiny a tentokrát nabídli soupeři přesilovky my. Dvě z nich hosté využili a otočili vývoj utkání 2:3. Měli jsme pak ještě pár šancí, největší Lipi v samostatném úniku, ale skóre už se neměnilo.

Vzhledem k síle soupeře by se dalo říci, že i tak "můžeme být spokojeni", ale zápas jsme chtěli vyhrát.

Branky a asistence: Beny 2x (Topi 2x)

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy - Topu, Drát, Beny - Eli, Lukši - Sam, Pepper, Toman, - Lipi, Válec, Jirka

Vyloučení:

Fotogalerie ze zápasu zde  zdroj lk-studio

HC Cvočkaři Hořovice - HK Příbram 99 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

9.1.2013 V Hořovicích

K dohrávce jsme vyrazili netradičně ve středu, k utkání s domácím týmem. Tentokrát byli Hořovice mnohem silnějším týmem, než v posledním utkání. V první třetině jsme se ujali vedení šťastným golem na 2:1. Ve druhé části se nám podařilo náskok navýšit na 3:1. Pak už to bylo především o defenzivě a protiútocích. Nám se žádnou ze šancí již proměnit nepodařilo. Za to Domácím se podařilo snížit na rozdíl jediného golu v přesilovce cca 2min před koncem utkání - 2:3. Nám se ale ve zbytku času podařilo uzavřít obranné pásmo a dovést zápas k vítězství.

Pozn. Před zápasem nás nejprve pobavil tradičně Milan, který poměrně dlouho hledal svoje stulpny, aby nakonec zjistil, že je má celou dobu na nohou. A byl to znovu Milan, který zručně provedl opravu rozbitého mantinelu v poslední třetině a utkání se tak mohlo dohrát.

Branky a asistence: Radek 2x, Milan

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Topi - Lipi, Drát, Beny - Eli, Lukši - Sam, Pepper, Radek, - Milan

Vyloučení:

HK Příbram 99 - HC Cvočkaři Hořovice 9:4 (3:0, 4:1, 2:3)

5.1.2013 V Příbrami (mh)

V prvním utkání roku 2013 jsme se na domácím ledě střetli s týmem Hořovic. Do utkání jsme vstoupili zodpovědně, dobře jsme bruslili, bránili a z toho se nám nabízeli šance. V přesilovce si za brankou vyměnil puk Drát s Topim, který našel volného Benyho a ten z první, ranou do víka otevřel skóre - 1:0. Následně se prosadil Milan a Sam, takže jsme brzy vedli - 3:0, když šancí bylo mnohem víc. Ačkoli jsme nechtěli podlehnout uspokojení, pustili jsme stejně soupeře do několika nebezpečných situací, ale skóre už se neměnilo. Ve druhé části vytáhl nejprve, proti osamocenému hráči Hořovic, skvělý zákrok Kimel. Nicméně o chvilku později už se mu nepodařilo zneškodnit trestné střílení a soupeř snížil - 3:1. Návrat Hořovic do zápasu jsme však nepřipustili a rychle náskok opět zvýšili. Prosadil se Lipi, když se mu podařilo zasunout zpoza branky, 2x Sam a Drát, kterému se střela nepovedla dle představ, ale to zmátlo brankáře hostí a na střelu do protipohybu nestačil zareagovat - 7:1. V poslední části jsme evidentně polevili a dovolili soupeři vstřelit 3 branky, na které jsme ale také dvakrát reagovali. Lukši střelou od modré a Drát po samostatném úniku - 9:4.

Branky a asistence: Sam 3x, Drát 2x, Milan, Beny , Lipi, Lukši

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy - Topi, Drát, Beny - Jirka, Lukši - Sam, Pepper, Lipi, - Válec, Pecolt - Bery, Milan

Vyloučení:

HK Příbram 99 - Jesenice B (2:2, 4:4, 3:0)

22.12.2012 V Příbrami (mh)

V posledním utkání v roce 2012 jsme na domácím ledě přivítali tým Jesenice B. Podobně jako v prvním zápase jsme měli velmi dobrý vstup do zápasu, když jsme po brankách Benyho a Sama (po precizní kombinaci druhé pětky) vedli 2:0. To nás ovšem uklidnilo až moc a z našich chyb dokázal soupeř vyrovnat na 2:2. Ve druhé třetině se strhla přestřelka, podařilo se nám odskočit opět až na rozdíl dvou gólů 6:4, ale stejně skončila znovu remízou - 6:6. Nutno podotknout, že soupeř prokazoval svoje kvality zejména v ofenzivě a místy jsme měli i štěstí. V poslední třetině jsme znovu náskok navýšili postupně až na 3 góly, který jsme, když nás Kimel, který nebyl ve své kůži, podržel několika zákroky, udrželi na konečných 9:6. Konečně jsme tak porazili někoho jiného než Cerhovice a rok 2012 zakončili vítězstvím.

Branky a asistence: Sam 2x, Milan 2x, Bery 2x, Pepper, Beny, Topi

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy - Topi, Milan, Beny - Eli, Lukši - Sam, Pepper, Toman, - Jirka, Pecolt - Bery, Válec, Lipi

8.12.2012 V Hořovicích

Po sérii porážek jsme opět vyhráli a přivezli body ze hřiště soupeře, když jsme podruhé v sezoně porazili tým Cerhovic.

Branky a asistence: Sam 2x, Pepper, Píďa 2x, Lipi, Topi

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy - Topi, Válec, Beny - Lukši, Jirka - Sam, Pepper, Toman - Lipi, Píďa, Patrik

Vyloučení:

Obecnice - HK 99 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

1.12.2012 V Příbrami (vh)

V první odvetě letošní sezony jsme nastoupili proti favoritovi naší skupiny, týmu Slavoje Obecnice. Přestože nám chyběl aktuálně nejproduktivnější hráč Lipi a obránce (sice malý vzrůstem, ale velký výkonem ;o)) Eli, bylo naším cílem v utkání uspět. Chtěli jsme vycházet hlavně ze zajištěné obrany a trpělivě čekat na příležitost. První třetina tak začala opatrně z obou stran, když o něco více nebezpečnějších akcí měla Obecnice. Z naší strany stojí za zmínku šance Dráta, kdy se po odražené střele dostal před domácího brankáře, ale střelou po zemi jen těsně minul tyčku. První třetina tak skončila bez branek - 0:0. Ve druhé části ovšem jako první skorovala Obecnice, když se prosadila po našem nedostatečném pokrytí hráčů - 1:0. Podařilo se nám ovšem poměrně brzy vyrovnat, když po buly našel Pepper Sama, který bravurně zavěsil - 1:1. Gól nás povzbudil a měli jsme pak další šance. Zejména když Pedy vyzval k teči Sama a Drát v přesilovce našel křižným pasem Lukšiho. Toto byly pro náš případný úspěch klíčové momenty, ale šance zůstali nevyužité. V závěrečné třetině jsme do poloviny drželi vyrovnaný stav, přestože se domácí začínali více prosazovat, k čemuž jsme sami pomáhali zbytečnými fauly. Pak ale musel pro zranění odstoupit ze zápasu Drát, což bylo po vyloučení Pecolta do konce utkání v předchozí třetině, další oslabení. Záhy na to Obecnice po tlaku vsítila vedoucí gól - 2:1. Síly na další vyrovnání jsme už nenašli, naopak domácí nás začali jasně přehrávat a vstřelili další dvě branky - 4:1. Papírové předpoklady tak byly potvrzeny a Obecnice nakonec zaslouženě zvítězila.

Branky a asistence: Sam (Pepper)

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy - Topi, Drát, Beny - Lukši, Jirka - Sam, Pepper, Toman - Pecolt, Válec, Milan

Vyloučení:

Další fotky ze zápasu ZDE, zdroj lk-studio.cz

A ZDE foto Zdéna

Jesenice B - HK 99 9:6 (1:3, 4:1, 4:1)

18.11.2012 Ve Velkých Popovicích

Premiérové utkání na hřišti soupeře jsme ve 4. kole sehráli proti týmu Jesenice B. Šlo o historicky první střetnutí s Jesenickým "béčkem", navíc poprvé na zimním stadionu ve Velkých Popovicích. Utkání začínalo v čase nedělního oběda a přestože na první zápasy nás bylo 16, tak shodou okolností jsme do Popovic cestovali sotva v počtu 10. hráčů. Vzhledem k dosavadním výsledkům byla favoritem domácí Jesenice. Chtěli jsme hrát hlavně zezadu a zkusit využít nějaké brejky. Situace nápadně připomínala loňský zápas v Černošicích (4:4 pozn. autora). A stejně tak zápas začal. Nejprve Lipi prostřelil golfem domácího brankáře, aby ho chvíli na to dostal pod tlak při rozehrávce, kterou golman pokazil a Lipi dával do prázdné. Do třetice si pak dobře počkal Topi na z druhé vlny najíždějícího Jirku a ten golfem propálil brankáře potřetí - 0:3. Začátek, který nemohl očekávat nikdo. Navíc Topi nedal v průbehu třetiny dva nájezdy a tuším, že i Lipi tam měl jednu takovou šanci. Mohlo by se tak zdát, že jsme soupeře přehrávali, ale ten dokazoval svoje kvality a šancí měl také dostatek. Jednu pak v samém závěru k naší škodě využil - 1:3. Ve druhé části jsme chtěli hlavně neinkasovat. Paradoxně nám ale nepřišla vhod přesilovka v jejím úvodu, při které jsme polevili v pozornosti a soupeř toho dokázal využít - 2:3. Stejně tak využil i následně svoji přesilovku - 3:3. Poté přišlo další zaváhání (Drát otálel s nahrávkou Topimu) v naší přesilovce, brejk - 4:3. Svoji chybu částečně napravil vyrovnáním, když téměř z nulového úhlu zakončoval odraženou střelu Lipiho - 4:4. Soupeř se přesto stačil dostat do vedení - 5:4. Ve třetí třetině se nám znovu povedlo vyrovnat, když Topi konečně vystřelil (neměl asi jinou možnost :)) - 5:5. Pak ale domácí odskočili poprvé na rozdíl dvou branek - 7:5, přestože se Kimel v bráně otáčel co mohl. Ještě jsme díky Drátovi, který obkroužil domácí branku a bekhendem pod lapačku brankáře rozvlnil síť, snížili - 7:6. Asi za tohoto stavu měl po přečíslení 2 na 1 a přihrávce Dráta, tutovku Milan. Nevyužili jsme a domácí ještě dvěma góly pojistili výhru - 9:6.

Soupeř byl celkově lepší, ale utkání jsme odehráli aktivně, bojovně a se ctí. Můžeme se tak jen dohadovat jak to mohlo dopadnout, kdybychom byli kompletní.

Branky a asistence: Lipi 2x, Drát 2x (Lipi 2x), Topi, Jirka (Topi)

Sestava HK99 : Kimel - Charvy, Pedy, Jirka - Topi, Drát, Lipi - Milan, Sam, Patrik

Vyloučení:

HK99 - Žebrák 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

10.11.2012 V Příbrami (vh)

Ve třetím kole jsme se, opět na domácím ledě, utkali s týmem Žebráku. Soupeř před sezonou posílil zejména o hráče bývalého účastníka MOP SKP Beroun. Na kontě neměl ještě vítězství a tak přijel s jasným cílem vyhrát. Utkání začalo ve velkém tempu, kdy se hlavně hráči Žebráku dostávali k nebezpečným střelám, při kterých nás podržel gólman a my jsme se nedokázali prosazovat. Bohužel rozhodčí nasadili benevolentní metr a tak se hned v první části zbytečně vyhrotilo i utkání se soupeřem, které bývá většinou klidu. Teprve poté jsme se dostali i my do některých šancí, kdy zejména dvě Pecoltovo volali po gólu. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Ve druhé části jsme se (i přes upozornění v kabině, že rozhodčí bude vše trestat) ovšem hned v prvních 10ti minutách nechali několikrát zbytečně vyloučit. Soupeři jsme tak nabídli  např. 2 přesilovky 5na3, které jsme skoro ubránili, ale už když jsme byli alespoň ve čtyřech, soupeř dokázal stejně chvilku před koncem našeho oslabení, vstřelit první gól utkání - 0:1. Ve druhé polovině 2.třetiny jsme zlepšili výkon a Pecolt v přesilovce, po přihrávce Tomana, konečně překonal gólmana soupeře - 1:1. Pokračovali jsme v aktivní hře, bohužel při jedné z akcí dojížděl Drát skákavý puk, který mu soupeř vypíchl a rychle se dostal do úniku. Lukšimu se podařilo zakončujícímu hráči situaci výrazně zkomplikovat (asi faul), přesto puk skončil nešťastně pro nás v bráně - 1:2. Následně jsme si vytvořili další šance, Bery dával tyčku, ale gól jsme nevstřelili. Do poslední části jsme šli s cílem otočit vývoj zápasu, ovšem opět skoro polovinu hráli  v oslabení. Mezi našimi vyloučeními jsme dostali i my šanci přesilovky 5na3, ale nezvládli jsme ji dobře. Poté jsme ještě měli pár dalších, velmi dobrých šancí, ale gól jsme opět nedali. Od 16 minuty jsme dohrávali ve čtyřech (po nezaviněném faulu Pecolta, když chtěl nadzvednout hůl soupeře). Zkusili jsme ještě zvýšit tlak, ale sil už nezbývalo a soupeř nám dokázal v závěru zasadit ještě "dvě rány" :-( .

Po celý zápas nás skvělým výkonem držel gólman Kymel. Doplatili jsme hlavně na zbytečná vyloučení a nevyužité šance.

Branky a asistence: Pecolt (Toman)

Sestava HK99 : Kymel - Charvy, Pedy - Bery, Drát, Lipi - Eli, Lukši - Pecolt, Pepper, Toman - Milan, Jirka, Beny, Patrik

Vyloučení:

HK99 - Cerhovice 7:3 (4:2, 2:0, 1:1)

3.11.2012 V Příbrami (mh)

Ve druhém kole MOP jsme přivítali na domácím ledě tým Cerhovic, který v přípravě porazil Obecnici 5:0 a od začátku bylo znát, že mají silnější tým než v loňské sezoně. Naštěstí se nám podařilo hned v první třetině vstřelit 4 branky, ale trochu jsme polevili a dopustili  snížení stavu na 4:2. Do druhé části jsme nastoupili  soustředěně a dvěma góly znovu navýšili náskok na 6:2. V poslední třetině jsme především hlídali stav a dovedli utkání do zaslouženého a důležitého prvního vítězství v nové sezoně. Navázali jsme tak na dobrý výkon z utkání s Obecnicí a výsledkem 7:3 zopakovali stejný výsledek z posledního zápasu s Cerhovicemi v loňské sezoně.

Branky a asistence: Sam, Drát (Charvy), Lipi, Beny (Slabič), Lukši, Topi 2x

Sestava HK99 : Kymel - Charvy, Pedy - Topi, Drát, Lipi - Eli, Lukši - Sam, Pepper, Toman - Slabič, Jirka - Milan,Válec, Beny, Patrik

Vyloučení:

HK99 - TJ Slavoj Obecnice 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

27.10. 2012 v Příbrami (mh)

Do nové sezony jsme vstoupili zápasem proti favoritovi skupiny a obhájci loňského vítězství v MOP TJ Slavoji Obecnice. Na utkání jsme se navíc sešli defacto v nejsilnější možné sestavě. Do tempa jsme se ovšem dostávali pomalu a jednu z našich chyb při napadání v útočné třetině využil z brejku soupeř ke vstřelení branky (0:1). Začali jsme se více tlačit do branky a odměnou byl vyrovnávací gol Sama (1:1). V druhé třetině jsme ještě zvýšili tlak, který vyústil ve vedoucí gól Lipiho po důrazu před bránou (2:1). Bohužel pro nás soupeř vyrovnal, když se po buly odrazil puk k volnému hráči Obecnice (2:2). V závěrečné třetině jsme chtěli strhnout vedení a vítězství na svou stranu, měli jsme tlak i šance, ale přišlo zbytečné vyloučení a tak se to povedlo po šikovné individuální akci soupeři (2:3). Vrhli jsme Vše do útoku, zamíchali sestavou, ale přišla naše další vyloučení a po nedorozumění při odvolání gólmana, nakonec soupeř pojistil vítězství do prázdné brány.

Branky a asistence: Sam (Topi), Lipi ( Válec, Pecolt)

Sestava HK99: Kymel - Charvy, Pedy - Beny, Drát, Topi - Eli, Lukši - Sam, Pepper, Toman - Pecolt, Jirka - Milan, Válec, Lipy, Bery

5.kolo sk. B

Obecnice - Jesenice B 7:2 (utkání o průběžné první místo sk. B - jeden článek k zápasu ZDE a druhý ZDE)