Žárovka zhasla

Tak jako skončila výroba klasických žárovek , tak i ta naše fotbalová se už pravděpodobně nerozsvítí.Možná kdyby se nakonec postoupilo.Nicméně vzhledem k hokejovým povinnostem několika hráčů (o jiné hráče než z řad hokejistů jsme nechtěli kádr doplňovat) jsme nebyli schopni zajistit důstojné účinkování Žárovky v podzimní sezoně malé kopané.Proto jsme se rozhodli , že podzim hrát nebudem a přihlásíme zase jaro.Dnes ovšem můžu říci , že i toto je velmi málo pravděpodobné.Původní odhodlání a entuziasmus hlavního organizátora totiž vyprchal a pokud se všichni aktivně nebudou chtít podílet na fungování týmu , nemá smysl a není ani čas a síla pokračovat.Tak třeba někdy příště a úsporně... :)

Žárovka Vranovice

Tak máme po sezoně.Až do posledního zápasu (později se ukázalo , že byl zbytečný) jsme hráli o postup.Na druhou stranu jsme si ho prohráli již mnohem dřív.Stačí vzpomenout ztracený zápas s Litrpoolem , přístup k zápasu s Bastardos , remízu s Hofi doslova v poslední vteřině obdrženým golem , darovanou remízu Airborne atd ...Několik zajímavostí ze statistik : Nejvíce golů 2.místo , Nejméně golů 2.místo , zápasy na DDM 3.místo , zápasy na Gymplu 3.místo , Nejméně proher ze všech....To vše , ale přebíjí fakt , nejvíce remíz a konečné nepostupové 4.místo.

 

======================================================================================================

Nejnižší příbramská soutěž - IV. liga, doznala také změn. Do letošního ročníku se nepřihlásily týmy Inter Bulldogs a FK Nová Zdaboř. Naopak přivítá tři nové celky, které mají své základny mimo Příbram. Jsou to Žárovka Vranovice, Bastardos Březnice a Hofi team z Mníšku pod Brdy. Nadále zůstávají AC Kotláři, FC Rebels, PSK Gomi okna, Proradost 1999, FC Literpool, Dream team, Defect croo, Oranjes Příbram a Airborne Příbram.

 

Henry - ruka

Tohle byla poslední šance jak postoupit na MS

Výkop

 

Komentátorská                    perla

„...a toto mělo s fotbalem asi tolik společného, jako čabajka s racionální výživou.“

Bosák

Kean se pustil do vlastních řad

„Můžete si stěžovat, jak chcete, ale nic to nezmění. Na mistrovství jede Francie – smiřte se s tím,“ tvrdí někdejší pětašedesátinásobný reprezentant Irska, nyní kouč druholigového Ipswiche.„V kvalifikaci byl jeden zápas proti Gruzii, kdy Irsko získalo penaltu po jednom z nejhorších rozhodnutí, co jsem kdy viděl. A nepamatuju se, že by FAI tehdy nabízela opakování zápasu. Kdo s čím zachází...“ připomíná únorový duel, který Irové díky vymyšlenému (alespoň dle Keana) pokutovému kopu vyhráli 2:1.

A pokládá tři otázky, kterými se v Irsku těchto dní asi nezavděčí.

„Jak můžou obránci dovolit, aby míč skákal v malém vápně?“

„Jak tam můžou Henryho nechat takhle být?“

„A když je míč v malém vápně, kde je, k čertu, můj brankář?“ (video s Henryho rukou na stránce)

Gól se musí vychutnat!

Kdysi dávno americký herec John Travolta natočil jeden z nejhezčích hudebních filmů, muzikálů. Jmenoval se Horečka sobotní noci a taneční a krokové variace vyvolávaly bouřlivé ovace v setmělých sálech kin. Nikdo si v tu chvíli neuvědomil, že o několik let později budou Travoltu napodobovat stovky fotbalistů.

        

        

Romario - vážně, ale převážně nevážně

Jeho život, a to nejen ten fotbalový, by se dal přirovnat k nepřetržitému filmovému natáčení. Většinou by se jednalo o komedii, občas s kriminální zápletkou. Sex a desítky milenek, rvačky a násilí, černý humor a skandály. To vše byl a je Romario. Pár frází a vtípků z jeho života neuškodí, co říkáte?

       

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.