7.SKP Beroun  14 5 1 8 60:77 11
8.Cerhovice  14 5 0 9 53:86 10

HK Příbram 99 - HC Důl Kladno 12:6 (6:4 , 4:0, 2:2)

6.3.2010 Místo utkání Kladno

Poslední zápas jsme sehráli na ledě extraligového Kladna.Úvod ,ale vypadal hrozivě , to když jsme se nedostali ze třetiny a prohrávali rychle 2:0 a vše nasvědčovalo debaklu.Ukázalo se ovšem , že ani soupeř na tom nebyl lépe a z první třetiny se stala přestřelka.Otočili jsme až na 5:2 , potom 6:3 , ale vždy jsme nechali soupeře snížit kvuli chybám a otevřené obraně.Druhá část se ukázala jako rozhodující , díky čistému kontu.Poprvé v sezoně jsme zaznamenali i hattrick a to dokonce 2x (Sam a Jary).MOP jsme tak zakončili vítězstvím a posunem na konečné 5.místo

HK Příbram 99 - HC Lány 2:5 (0:2 , 1:3 , 1:0)

28.2.2010 Místo utkání Kladno

V případě vítězství jsme ještě mohli doufat v konečné 3.místo a tím záchranu zpackané sezony.Krátce po začátku utkání jsme sice inkasovali , ale Samovi se podařilo dotlačit puk do brány a vyrovnat.Postihl nás ovšem syndrom Květoslava Žalčíka z Olympiády v Turíně 2006.Sam nebyl uveden v zápise o utkání a gol tak nemohl být uznán.Soupeř přidal v první třetině ještě jeden gol.Ve druhé části se nám podařilo snížit na rozdíl jediného golu.Místo abychom vyrovnali , dopouštěli jsme se dalších chyb , které soupeř trestal.Na 3:1 zvyšoval z trestného střílení a vedení zvýšil nakonec až na 5:1.Poslední třetina nám vyšla nejlépe , ale víc než vstřelení jediné branky se nám i přes řadu dalších šancí nepovedlo.

HK Příbram 99 - HC Důl Kladno 8:3 (2:2 , 3:1 , 3:0)

20.2.2010

Historicky první utkání proti s HC Důl Kladno se znovu málem nehrálo.Kladenský golman si totiž zapomněl vyrážečku a navíc chytá v obráceném gardu , takže se nepodařilo sehnat rukavici na správnou ruku.Od začátku jsme se zbytečně přizpůsobili tempu soupeře , který se nikam nehnal.V celém průběhu utkání jsme udržovali vedení a dovedli ho do vítězného konce.Rozdíl ve skore ovšem mohl být výraznější.

HK Příbram 99 - SKP Beroun 5:6 (1:0 , 2:2 , 2:4)

14.2.2010

Místo utkání Beroun.

2x jsme vedli....

HK Příbram 99 - Cerhovice 11:3 (7:2 , 1:1 , 3:0)

6.2.2010

Podle výsledku první třetiny by se mohlo zdát , že jsme na ně vlítli.Opak byl , ale pravdou , opět jsme totiž prohrávali.Tentokrát se nám ovšem dařilo proměňovat šance a vývoj zápasu jsme rychle otočili.Soupeř ještě snížil na 3:2 , ale náš náskok narůstal a řada šancí zůstala ještě neproměněna.Změny skore v dalších třetinách už nebyly tak veliké a zápas jsme v klidu dovedli do vítězného konce.

HK Příbram 99 - Žebrák 5:2 (1:1 , 3:1 , 1:0)

30.1.2010

Zápas s vedoucím týmem MOP se hrál na ledě Hořovic, začal cca s hodinovým zpožděním a ve vysokém tempu.Sice jsme brzy inkasovali , ale v první třetině jsme jinak soupeře k ničemu nepustili a z mnoha střel a šancí se ujala jenom Jirkova bomba od modré.Ve druhé části šel soupeř opět do vedení, ale opět s vydatnou podporou svého brankáře.Nakonec se nám přece jenom podařilo ho překonat , když premiérovým golem vyrovnával Mína a krátce na to vstřelil (vítězný) gol Milan.Další jsme vsítili po pěkné kombinaci v přesilové hře.Třetí třetina přinesla kromě sněžení ještě jeden gol v náš prospěch ,takže jsme po dlouhé době konečně vyhráli a Žebrák poprvé prohrál

HK Příbram 99 - Hořovice B 6:7 (2:2 , 3:2 , 1:3)

23.1.2010

Místo utkání  - Hořovice.

Průběh jako vždycky.

HK Příbram 99 - Obecnice 6:8 (2:2 , 3:2 , 1:4)

17.1.2010

V 8 . kole jsme se utkali se Slavojem Obecnice a šlo o utkání plné zvratů.V první třetině jsem 2x vedli , ale soupeř vždy vyrovnal.Ve druhém dějství jsme šli opět brzy do vedení , tentokrát ovšem soupeř nejenom vyrovnal , ale dostal se i do vedení.To samé se ovšem povedlo i nám , takže jsme tradičně šli do závěrečné části s vedením 5:4 na své straně.Bohužel 3.třetina nám v poslední době nevychází.Brzy jsme inkasovali ,pak se potvrdilo "nedáš - dostaneš" a po naší veliké šanci , přišla chyba při střídání a už jsme prohrávali.Obecnice následně odskočila na rozdíl 3 branek , my jsme i přes další šance pouze korigovali výsledek.

HK Příbram 99 - HC Lány 5:4 (2:1 , 2:0 , 1:3)

11.1.2010

Po svátcích jsme na domácím ledě přivítali tým HC Lány.Hned v úvodu jsme využili přesilovku , když se od modré trefil čerstvý otec Jirka Uhlíř.V polovině první třetiny soupeř diskutabilním(vnitřní tyč ?) golem vyrovnal.Pak ovšem přišla další využitá přesilovka a na 2:1 zvýšil svým prvním golem sezony Charvy.Ve druhé třetině přišla chvíle nejproduktivnějšího hráče Milana , který dvěma goly zvýšil na rozdíl 3 branek.Škoda dalších šancí.Co byste čekali v poslední třetině ? Samozřejmě .... Soupeře jsme opět nechali snížit na 4:3 a další blamáž visela ve vzduchu.Naštěstí se nám tentokrát povedlo gol naopak vstřelit a přestože soupeř ještě v závěru snížil , mohli jsme oslavit dlouho očekávané vítězství.

HK Příbram 99 - SKP Beroun 4:5 (1:0 , 2:1 , 1:4)

12.12.2009

V 5. kole jsme na domácím ledě přivítali poslední tým tabulky SKP Beroun.První třetina byla vyrovnaná a nám se podařilo ji vyhrát , když Milan našel v úniku Sama , který se nemýlil.Typicky pro nás ,  jsme krátce po začátku druhé části inkasovali a soupeř vyrovnal.Pak se nám podařilo během jednoho střídání dát 2 góly a před posledním dějstvím jsme vedli 3:1.Kolikrát už tohle tady bylo ?Soupeř opět na začátku třetiny z přesilovky snížil , následně přišel nešťastný vlastní gol a bylo vyrovnáno.Znervózněli jsme a Beroun se dostal do vedení.Chvilku před koncem se nám po delším tlaku podařilo srovnat stav , ale pak jsme až moc chtěli strhnout vítězství na svou stranu , že jsme nechali na červené volného hráče , který svůj nájezd proměnil.Takže znovu o gol a znovu prohra....

Cerhovice - HK Příbram 99  7:4 (2:2 , 2:1 , 3:1)

4.12.2009

K prvnímu utkání na ledě soupeře jsme vyrazili v minimálním počtu 10. hráčů.Přesto jsme hned v úvodu využili přesilovku a dostali se do vedení.Pak přišlo několik neproměněných šancí a zranění na naší straně.Soupeř dvěma goly skore otočil , ale podařilo se nám stav ještě srovnat z další přesilové hry.Bohužel jsme v dalším průběhu zápasu museli pokračovat v devíti lidech , což ocenili zejména beci , kteří se točili ve třech.Ve druhé třetině jsme opět dotahovali na 3:3 , ale soupeř se opět vrátil do vedení.V poslední části jsme (opět přesilovka) snížili ještě na 5:4 , ale na víc se už zdecimovaná (další zranění) sestava nezmohla.

HK 99 - Spartak TOS Žebrák 5 : 6

28.11.09

HK 99 - Spartak Hořovice B 6 : 7 (4:5, 1:2 , 1:0)

21.11.2009

Druhé domácí utkání se vyvíjelo svižně.Záhy jsme vedli 2:0 , soupeř sice stačil ještě snížit , ale asi do 10. minuty jsme zvýšili až na 4:1.Na nás nevídané.Pak jsme , ale zřejmě podlehli pocitu , že už se nemůže nic stát, hra dozadu nám nefungovala jako v prvním zápase, takže jsme první třetinu zcela nepochopitelně prohráli.To se prostě nesmí stát.Navíc soupeř hned v úvodu druhé třetiny zvýšil na rozdíl dvou gólů , snížili jsme , ale do třetí třetiny se šlo opět s dvougólovým rozdílem.V té jsme přidali na bojovnosti , ale víc než snížit se nám už nepodařilo.Z prohry můžeme vinit hlavně sami sebe , neproměněné šance , řada vyloučení zejména ve druhé třetině a hlavně ztracená třetina první.V zápase byli k vidění i kuriozity , jako třeba hlavičkář v bráně soupeře nebo nečekané vrhnutí se do střely v podání Tomana.

HK 99 - Slavoj Obecnice 3 : 1 (1:0, 1:1 , 1:0)

14.11.2009

První zápas nového ročníku MOP jsme sehráli na "domácím" ledě proti týmu Slavoj Obecnice.Průběh první třetiny ukázal , že půjde o vyrovnané utkání , což se také potvrdilo.Velký podíl na tom měli oba golmani.Obecnický byl ovšem bezmocný proti pěkné kombinaci třetí lajny a první třetinu jsme vyhráli.Hned v úvodu druhé , kdy pokračovalo naše oslabení z úvodního dějství , soupeř vyrovnal.Zhruba v polovině utkání jsme opět strhli vedení na svou stranu a gol to byl vítězný.V poslední třetině jsme ještě přidali jeden gol , tuším že z přesilovky , a mohli jsme tak oslavit první letošní body.Body to jsou zasloužené , protože jsme podali zodpovědný a bojovný výkon.

Výsledky 14.kola

Cerhovice - Žebrák 4:9         Žebrák se stal vítězem MOP

SKP Beroun - Hořovice B 6:1

HC Důl Kladno - Obecnice 4:4

13.kolo

Žebrák - HC Lány 3:5 Pro inzultace rozhodčího zápas předčasně ukončen v čase 54:45.Zápas byl kontumován ve prospěch týmu HC Lány 5:0

Hořovice B - Cerhovice 6:2

Obecnice - Beroun 2:3

Výsledky 12.kola

Cerhovice - Obecnice 4:7 "Utkání bylo dost emotivní ze strany domácích, kteří neunesli časté vylučování po jasných faulech a někdy i dost nevybíravých, hraničících se zraněním. Diskutovali neustále s rozhodčími, a tím se nekoncentrovali dostatečně na hru, často hráli v oslabení a podle mého názoru si utkání sami prohráli svojí nedisciplinovaností. Hodnocení výkonu rozhodčích se možná v našich pohledech bude dost lišit, ale o přestávce jsem od jednoho hráče Cerhovic vyslechl názor, že lepší rozhodčí je ještě letos nepískali, a že vylučování byla naprosto oprávněná,“ shrnul zápas jeden z obecnických hokejistů Jaroslav Střeska.

Žebrák - Hořovice B 5:5

HC Důl Kladno - HC Lány 6:6 (původně odloženo)

Dohrávka 7.kola

Žebrák - Cerhovice 9:2

Utkání 10.kola Hořovice B - Obecnice bylo kontumováno ve prospěch Obecnice.

Výsledky 11.kola

Hořovice B - HC Lány 4:3

Žebrák - Obecnice 4:5

HC Důl Kladno - SKP Beroun 2:2

Výsledky 10.kola

Cerhovice - Hc Důl Kladno 7:6 (od půlky zápasu chytal Cerhovicím fotbalovej golman z 1.A třídy a prohrávali 4:1 ..)

SKP Beroun - HC Lány 5:7