Zajímavost

Podívejte se jak člen Hákáčka a fyzioterapeut J. Beran popisuje regeneraci u týmu KHL ... aneb najdi 7 rozdílů mezi MOP a KHL :o)

 

Nové DRESY

V zápase s Obecnicí 1.12. 2012 jsme představili nové dresy. Oficiální poděkování patří mecenášovi v podobě Tomana !

Klikněte na Foto a pak ještě jednou ...

Pozn. druhý zleva v dolní řadě není Zdeněk Pohlreich !

 

10 let HK

Ještě než bude vhozeno úvodní buly nového ročníku nyní již meziokresního přeboru v ledním hokeji , rád bych připomněl událost , která se před nedávnem uskutečnila.I když zatím není znám přesný datum založení klubu, tak na podzim 26.9. 2009 proběhla oslava 10. výročí.

Uspořádali jsme "exhibiční " utkání mezi současným týmem a bývalými hráči.Ačkoliv byla snaha oslovit všechny hráče , účast velká nebyla.Někteří přišli , ale na led už si netroufli , další se omluvili.Po rozdělení , kvuli stejnému počtu hráčů na obou stranách , se zápas překvapivě lépe vyvíjel pro "veterány". Zároveň přinesl vyhrocenější situace například v podobě neuznaného golu a různých dohadů.Celkově ovšem převládala dobrá nálada a HK 99 se nakonec podařilo utkání otočit a zvítězit v poměru 6:5.

Následovala oslava tradičně v baru na BH.Podávala se výborně připravená "keita" se strouhaným křenem/hořčicí a kyselým okurkem.Na zapití vychlazená 12° Prazdroj sem tam proložená různým druhem kořalky.Slavilo se do rána a všem co vydrželi nebo se alespoň přišli podívat , děkujeme.

HK Vánoční besídka 2012

22.12.2012

Po vítězném zápase s Jesenicí, se v Baaru konala HK Vánoční besídka. Mimo jiné proběhly i oslavy životních jubileí Milana (50) a Charvyho (40). Milan dostal brusle a tak pevně doufáme, že ty nové na hřebík jen tak nepověsí, jak stále hrozí. No a Charvy má konečně černé kalhoty. V Baaru byla rychlá obsluha, pivo teklo proudem, dopila se zelená. K tomu všemu pečená kolena a k chuti přišel i tatarák. Děkujeme ! Po delší době šlo opět o vydařené setkání u piva :o) FOTO

VIDEO

 

Vánoční besídka 2009

Přestože jsou svátky již za námi , vrátil bych se k Vánoční besídce HK , která proběhla po treninku 22.12.2009.Nějak zvlášť plánovaná ani organizovaná nebyla.Jediný kdo s ní evidentně počítal byl Jirka z Písku s Evou , která zajistila výborné a po treninku se hodící občerstvení.To později doplnila i Peťule o zákusky.Účast nakonec špatná nebyla a dokonce přišel i Válec s Bárou.Nálada byla pohodová , padaly hlášky a roztáčely se kolečka.Za zmínku stojí Jirkův indián ve stoje ačkoliv na roládu už seděl a Charvyho suché a naprosto vážné konstatování : " ...to je od Tebe moc hezký " . na Jirkou objednané Jágrmistry s red bullem.Trochu mě mrzelo , že jsem byl autem...

Kromě toho , že jsme minule vyhráli , tak se Jirkovi Uhlířovi narodil kluk ! Z uvažovaných jmen Harley nebo Mercedes pro holku je nakonec Daniel.Trochu jsme ho  přejmenovali na Harley Daniels Uhlíř :o) a dle informací řádně zapili jeho narození.Přejeme hodně zdraví a zdravíme Evu !

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.