HK Příbram 99 - Cerhovice 6:3 (0:0, 4:2, 2:1)

6.12.2014 na ZS v Příbrami
 
V sedmém kole jsme na domácím ledě přivítali tým Cerhovic, který byl zatím bez jediného bodu a tak jsme očekávali maximální motivaci hostí. Nicméně nepřijeli v ideálním "složení". Ale i tak jsme marně dobývali branku soupeře celou první třetinu 0:0. Góly začaly padat až ve druhé části a do vedení jsme šli my. A zase jsme vlastními chybami a neproměňováním šancí, pouštěli soupeře do hry a umožnili mu náskok dotahovat. Ten byl chvíli ve třetí třetině jen 4:3, ale naštěstí jsme dokázali znovu odskočit až na konečných 6:3. Zápas měl být pro nás jednoznačnou záležitostí, ale hosté podali dobrý výkon i přes handicap v sestavě.
 
Sestava : Kimel - Pedy, Pecolt - Válec, Drát, Topi - Tobo, Lukši - Komajs, Michal S, Silby - Gera, Kari, Toman
 
Branky: Tobo 2x, Komajs, Gera, Michal S., ?

Nové Strašecí - HK Příbram 99 4:10

29.11.2014 na ZS v Rakovníku
 
Další premiéru, v podobě prvního vzájemného utkání a na novém ZS, jsme absolvovali v Rakovníku proti týmu SK Viktorie 1935 Nové Strašecí. Asi není překvapením, že k zápasu jsme cestovali v 10ti lidech (naštěstí...). Po úvodních šancích domácích se nám podařilo dostat do vedení a postupně vybudovat dostatečný náskok až na 6:0. Pak se ke slovu dostali i domácí a dařilo se jim náskok snižovat. Nejnižší byl 4:8, ale i přes některá zaváhání se nám podařilo dovést utkání do vítězného konce.
 
Sestava : Kimel - Topi, Charvy - Beny, Drát, Milan - Válec, Pinous - Komajs, Michal S, Silby

Černošice B - HK Příbram 99 6:4

8.11.2014 v Černošicích

Proti béčku Černošic jsme nastoupili v deseti. V úvodu utkání jsme měli pár šancí, ale maximem bylo nastřelené břevno. Byli to domácí, kteří šli do vedení až 2:0. Podařilo se nám snížit na 1:2. Tento scénář poté pokračoval v celém zápase, tzn. stále jsme jen dotahovali. Za stavu 5:4 v poslední třetině jsme nastřelili druhé břevno, ale poslední slovo měli opět domácí. 

Bohužel jsme dvakrát inkasovali při vlastní přesilovce a poslední gól byl defacto vlastní. Škoda, na to, že nás "B" Černošic za daných okolností mělo přehrát výrazněji, jsme zcela bez šancí alespoň na bod nebyli.

Sestava:Kimel - Charvy, Topi - Válec, Drat, Milan - Tobo, Lukši - Komajs, Kari, Michal S. 

Branky a asistence: Kari, Komajs, Michal S., Topi

Vyloučení :

HK Příbram 99 - HC Důl Kladno 5:4 (1:2, 2:1, 2:1)

 15.11. V Příbrami
 
Po dvou výhrách jsme chtěli přidat třetí proti soupeři z Kladna. Hned od začátku jsme si vytvořili převahu, ale bohužel bez vstřelené branky. A tak šli do vedení hosté a to dokonce až na 1:3 v průběhu druhé třetiny. Naštěstí se nám podařilo zmobilizovat síly a koncentraci na obrat a vítězství v utkání.
(Pozn. Soupeři patří poděkování nejen za férovou hru.)
 
Sestava : Kimel - Charvy, Pedy - Válec, Drát, Topi - Tobo, Lukši - Komajs, Michal S., Silby - David, Kari, Milan
 
Branky : Silby 2x, Lukši (Drát), Komajs, ?

Mníšek - HK Příbram 99 5:11 (0:4, 2:4, 3:3)

8.11.2014 v Černošicích

V utkání s Mníškem se očekávalo naše vítězství. Důležité ovšem bylo nepodcenit domácí a koncentrovat se hned na začátek utkání. To se podařilo a tak jsme si i přes pár šancí domácích vybudovali důležitý náskok. Ten se podařilo ve druhé třetině ještě navýšit, ale sotva zazněly připomínky, že Kimel ještě nevychytal shot out, jsme inkasovali dva goly. I v poslední části se domácím dařilo několikrát skorovat (i díky našemu polevení), ale naštěstí jsme vždy obratem odpověděli, takže se nám náskok z úvodu zápasu podařilo udržet až do konce.

Sestava:Kimel - Charvy, Pedy - Topi, Drat, Komajs - Tobo, Lukši - "Píňa, Kari, Michal S. - Válec, Milan

Branky a asistence: Topi 3x, Píňa 3x, Válec 2x, Drát, Michal S. 2x ?

Vyloučení :

HK Příbram 99 - Žebrák 6:5 (1:2, 1:2, 4:1)

1.11.2014 v Příbrami

Ve druhém utkání sezony jsme opět přivítali těžkého soupeře a to TJ Spartak Žebrák. A Bohužel jsme proti všem předpokladům nakonec byli rádi, že nás bylo alespoň 10. Přesto jsme do zápasu vstoupili aktivně a prvních 10 minut byli lepší. Poté se začal prosazovat soupeř a dostal se také do vedení 1:0. Hned z dalšího střídání se nám ale podařilo vyrovnat, když se po důrazu před brankou prosadil Charvy 1:1. Nicméně v závěru třetiny šlihosté, po našich chybách v obranném pásmu, opět do vedení 1:2. Ve druhé části jsme se snažili o vyrovnání, ale soupeř se po Pedyho podklouznutí dostal do brejku a zvýšil na 1:3. A měl další velké šance, které ovšem (a v průběhu celého zápasu) výborně likvidoval KimelA povedlo se nám snížit na 2:3, ale chvilku na to opět hosté po nájezdu zvýšili na 2:4Zápas byl fyzicky náročný a v 10 jsme toho začínali mít "plný brejle" ... Nicméně v poslední třetině se nám podařil skvělý obrat, když jsme se třemi goly v řadě dostali do vedení 5:4. Zbývalo ještě dost času do konce zápasu a odolávali jsme tlaku hostí. Dvě a půl minuty před koncem se hosté rozhodli pro power play. Několikrát jsme vyvezli kotouč ze třetiny, ale až Tobo trefil přes celé hřiště odkrytou branku 6:4. Následně se ještě 10s před koncem povedlo hostům snížit, ale to bylo vše. Po obětavém výkonu jsme získali cenné body !

Sestava:Kimel - Charvy, Topi - Bery, Drat, Milan - Tobo, Pedy - Komajs, Michal S., Silby

Branky a asistence: Michal S. 2x, Silby, Komajs, Charvy, Tobo

Obecnice - HK Příbram 99 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

 25.10. V Příbrami
 
Hned na úvod sezony nás čekalo derby s Obecnicí. Nezačali jsme špatně , ale výsledkem byla jen nastřelená tyč. Naopak domácí se v závěru první části dokázali prosadit a šli do vedení 1:0. V druhé třetině jsme nejprve přestali hrát a šance soupeře likvidoval Kimel. Následně jsme se vrátili ke svojí hře, ale opět se nám nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku. Snaha o vyrovnání byla obrazem i poslední části, ale v závěru skorovali opět jen domácí. Sehráli jsme vyrovnané utkání a je škoda, že jsme se nemohli radovat ze vstřelené branky, ale když nedáš gól, nemůžeš vyhrát....
 
Sestava: Kimel - Charvy, Pedy - Bery, Drát, David - Lukši, Píňa - Komajs, Michal S., Silby - Topi - Adam, Válec, Milan

Výsledky 5. kola

Žebrák - Lány 12:4

Mníšek - Solopisky 6:12

Obecnice - Nové Strašecí 4:2

Důl Kladno - Cerhovice 5:4

================

Výsledky 4. kola

Lány - Obecnice 2:5

Cerhovice - Mníšek 8:10

Nové Strašecí - Černošice B 5:8

Solopisky - Žebrák 7:7

==================

Výsledky 3. kola

Nové  Strašecí - Lány 7:4

Obecnice - Solopisky 9:2

Žebrák - Cerhovice 10:4

Důl Kladno - Černošice B 4:6

==================

Výsledky 2. kola

Cerhovice - Jesenice 1:4

Solopisky - Lány 8:4

Černošice B - Mníšek 12:3

Nové Strašecí - Důl Kladno 1:8

=================

Výsledky 1. kola

Žebrák - Černošice B 4:2

Solopisky - Nové Strašecí 11:2

Cerhovice - Lány 2:3

Mníšek - Důl Kladno 2:5

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.