Žebrák - HK 99 10:8 (3:2, ?:?, ?:?)

2012

Přípravné utkání proti tradičnímu soupeři (navíc posíleném o hráče Berouna) s tradičním výsledkem v podobě 10 golů na straně vítěze. Nastoupili jsme pouze v devíti. Obrození prožil Píďa (J. Horák), který i jednou skoroval. Oproti předpokladům jsem nesehráli špatné utkání.

Branky: Drát 3x, Lipy 3x, Milan, Píďa

HK Příbram 99 - Spartak Žebrák 15:7 (1:1, 6:0, 8:6)

1.10. 2011

Před novou sezonou jsme k prvnímu zápasu nastoupili tradičně proti týmu Žebráku v přátelském zápase. Soupeř byl poprvé na ledě a v sestavě se objevila řada dorostenců. Měli jsme více ze hry , přesto první třetina skončila nerozhodně. Ve druhé jsme ale soupeře přestříleli a zdále se být jasno. Někdo prohlásil, že jsou schopný to vyrovnat , ale nikdo tomu nevěřil. Možná právě proto jsme hned v první minutě dostali dva goly a museli se trochu vzpamatovat. Přestřelka pokračovala až do rekordního skore.

Pozn. Jirka přijel na zápas už v osm hodin ráno.

Sestava HK :

Marcel - Charvy, Válec - Milan, Drát, Topi - Lukši, Jirka - Sam, H. Slaba, Prdek

Branky:

Válec 3, Prdek 2, Topi 2, Milan 2, H. Slaba 2, Drát, Lukši, Jirka , Sam

HK Příbram 99 - Žebrák  9:2 (?:?,?:?,?:?)

30.10.2010

Tentokrát je třeba respektovat, že soupeř sehrál již jedno utkání dopoledne a přípravu na odvetu přátelského utkání strávil převážně čekáním v restauračním zařízení. Zápas byl útočně laděný z obou stran, většinu šancí soupeře ovšem vychytal Marcel a tak první gol vstřelil Žebrák až za stavu 6:0 pro nás.

Sestava: Marcel , Charvy, Jirka, Bača, Drát, Topi, Lukši, Eli, Sam, Pepper, Toman, Prdek, Válec, Milan

Branky a asistence: Drát 3 (Topi, Bača,), Prdek 2 (Jirka, Milan), Bača 2 (Topi, Drát), Topi (Drát), Pepper (Sam, Toman)

Žebrák - HK Příbram 99  3:7 (1:3,?:?,?:?)

9.10.2010

Po několika trenincích jsme sehráli, jako už tradičně, přátelák se Žebrákem.To, že byl soupeř podle informací poprvé na ledě, by nemělo srážet náš dobrý, bojovný a zodpovědný výkon, přestože úplně bez chyb to také nebylo.Nicméně zápas měl slušné tempo, byl korektní a každý si zahrál až až. Utkání bylo poměrně dlouho vyrovnané , postupně jsme se ovšem dostali do třígólového vedení. Soupeř měl ze začátku možná více šancí, ale v bráně podal jeden z nejlepších výkonů Tobolka. Po snížení na 3:1 jsme zvyšovali náskok až na 7:1 a začali se soustředit na hru vzadu, trochu polevili, takže jsme přpustili snížení na konečných 7:3 pro nás.

Sestava: Tobolka , Charvy, Slabič, Prdek, Drát, Milan, Lukši, Pedy, Stg, Pepper, Jirka

Branky a asistence: Drát 3 (Milan, Slabič, ?), Milan 2 (Drát 2x), Prdek (Lukši) , Jirka

HK 99 - Žebrák  10 : 5 (3:3 , 3:1 , 4:1)

7.10.2009 Odveta přátelského zápasu se Žebrákem nezačala zrovna dobře.Stačila totiž minuta a už jsme prohrávali.V první třetině jsme nakonec vyrovnali stav.Ve druhém dějství se nám podařilo vytvořit si náskok , který už soupeř nedokázal smazat a naopak ještě narostl.Mohli jsme tak soupeři oplatit příděl 10. golů.Oproti prvnímu utkání jsme určitě předvedli zlepšený výkon , přesto byli v naší hře opět rezervy.Jinak letos je těch DESÍTEK už nějak moc - 10 let HK , 2x10 v přáteláku , a kdyby nešel kolem zimáku Hany , tak nás zase bylo jen 10.

Sestava : Tobolič - Uhlíř , Tobolič ml. - Staňo , Dragoun , Minařík - Lukšan , Charvát - Stránský , Abrhám , Jančík , Hanáček K.

Branky HK - Stránský 3 ? , Minařík 2 , Dragoun 2 , Uhlíř .......???

HK 99 - Žebrák 3 : 10

24.10.2009 jsme sehráli přátelské utkání s týmem Žebráku.Bohužel se nemohu zbavit dojmu , že se jedná o největší debakl v historii HK 99 , a to nejen výsledkově , ale hlavně předvedenou hrou.Desítka obdržených branek, je v roce 10. výročí založení HK , přímo symbolická.Po jakžtakž vyrovnané první třetině ( asi 1:2) , kdy jsme nevyužili (a není divu) asi 5 přesilovek , přišla doslova tragická úvodní desetiminutovka třetiny druhé , během kterých se stav změnil až na 2:9 , a to ještě Tobo pár gólů chytil.Soupeř se valil na bránu  v přečíslení větším než je běžné , často i 4 na jednoho.Jediným štěstím byl napevno daný čas ledu , takže ze 3. třetiny se odehrálo asi jen 5 minut.Můžeme jen doufat , že drtivá porážka byla důrazným varovaním a přišla včas.

Sestava : Tobolič - Uhlíř , Valčík - Beneš , Dragoun , Šťastný - Slaba , Charvát - Stránský , Abrhám , Jančík.

Branky HK - Beneš , Dragoun , Slaba

HK 99 - HOSK Dobříš

Datum zápasu 12.3.2009

Utkání skončilo 10 : 10 (1:4 , 5:3 , 4:3)

Na nájezdy jsme potom 5 : 4 vyhráli

Branky a asistence : Dragoun 3 (Staňo , Beneš , Kolda) , Tobolič ml. 2 (Dragoun , Beneš) , Beneš (Tobolič ml.) , Valčík R. (Stránský) , Stránský  , Uhlíř (Slaba) ,

Slaba (Uhlíř)

Nájezdy proměnili : Stránský , Valčík Z. , Beneš , Dragoun , rozhodující Stránský

Nedali : Kolda , Valčík R. , Tobolič ml. , Komínek , Uhlíř , Slaba

Sestava : Tobolič st. - Kolda Slaba - Beneš , Dragoun , Tobolič ml. - Střeska st. , Střeska ml. - Staňo , Valčík Z. , Uhlíř  - Komínek , Stránský , Valčík R.