Solopisky - HK Příbram 99 5:0 kontumačně

25.3. v Černošicích

HK Příbram 99 - Mníšek pod Brdy 11:7 ()

17.3.2012 v PB

Odveta s Dobřichovicemi měla očekávaný průběh. Jen se nepodařilo udržet čisté konto (soupeř poprvé skoroval až v 53. minutě utkání) a vstřelit 20 golů ...

Sestava: Kymel - Drát, Topi, Pepper, Sam, Karel, Lípa, Válec, Lukši, Eli, Bery

Branky a asistence:

Vyloučení:

HK Příbram 99 - Dobřichovice 17:2 (5:0, 5:0, 7:2)

10.3.2012 v PB

Sestava: Kymel - Sam, Lukši - Lípa, Pepper, Milan - Karel, Jirka - Patrik, Drát, Topi

Branky a asistence: Drat3x (Karel 2x, Jirka, Topi), Pepper 2x (Lípa, Milan 2x , Eli), Eli 2x (Pepper, Sam, Lípa), Sam 2x (Eli, Milan, Pepper), Karel 2x (Topi, jirka, Drát), Topi 2x (Karel) , Patrik 2x (Drát), Milan, Lípa (Pepper, Eli)

Vyloučení: 2:0

HK Příbram 99 - Solopisky 7:4 (3:1, 2:2, 2:1)

3.3.2012 v PB

Poslední letošní premiéra nás čekala na domácí půdě proti TJ Sokol Solopisky, týmu, který dle výsledků patří mezi lepší mužstva MOP. Do utkání jsme chtěli vstoupit zodpovědně, ale do vedení se po teči dostal soupeř. Po pěkné akci vyrovnal z voleje Milan, aby poté Bery a Drát otočili vývoj utkání v náš prospěch. Tradičně v prvním střídání druhé třetiny jsme nechali soupeře snížit, ale vzápětí po další pěkné akci Topiho s Berym jsme náskok opět zvýšili. Soupeř znovu snížil, ale Lípa po samostatné akci jistil náš náskok, který jsme drželi i pozbytek zápasu, když po sedmi vteřinách využil přesilovku Topi a druhou trefu přidal Milan.

Sestava: Kymel - Lípa, Lukši - Patrik, Pepper, Milan - Karel, Jirka - Bery, Drát, Topi - Prdek

Branky a asistence:Milan 2x, Bery 2x, Drát, Topi, Lípa

Vyloučení:

Mníšek pod Brdy - HK 99 6:14 (2:7, 1:4, 3:3)

26.2.2012 v Černošicích

Ve druhém zápase o umístění nás čekala další premiéra proti Mníšku pod Brdy. Vzhledem k jeho dosvadním výsledkům byl očekáván podobný průběh jako minule proti Dobřichovicím. I zřejmě z toho důvodu nás nakonec bylo pouze 11. Předpoklad umocnil fakt, že soupeř byl pouze v devíti a zároveň naše velmi rychlé vedení, kdy jsme za necelé 2 minuty vedli 3:0 (co střídání to gol). Ale stejně jako minule měl šance i soupeř a tentokrát jedokázal proměňovat. K nejen našemu překvapení snížil záhy na 2:3. Naštěstí jsme opět výrazně odskočili a ještě v první třetině rozhodli o našem vítězství. V dalším průběhu jsme přidali další branky, ale stejně tak jsme soupeři umožnili výsledek korigovat. S výkony z posledních dvou zápasů, ale nemůžeme uspět proti dalšímu soupeři TJ Solopisky.

Sestava: Kymel - Eli, Lukši - Válec, Pepper, Milan - Charvy, Jirka - Patrik, Drát, Lípa - Prdek

Branky a asistence: Válec 3x, Lípa 3x, Milan 2x, Prdek 2x, Pepper 2x, Lukši, Drát

Vyloučení:

Dobřichovice - HK Příbram 99 1:7 (0:2, 1:4, 0:1)

19.2.2012 v Černošicích

V prvním zápase o umístění jsme se vůbec  poprvé v historii utkali s týmem Dobřichovic. Po prvním střídání začaly padat hlášky typu " dneska dá gola i Toman ..." Jenže místo abychom soupeře deklasovali podobně jako jeho soupeři v základní části , začali jsme ukazovat , proč jsme nepostoupili do finálové skupiny. V méně než treninkovém tempu tak měl i soupeř dost šancí, zejména z brejků. Naopak my jsme byli celkově velmi laxní. Zajímavým momentem utkání byla Lukšiho přihrávka do vlastní prázdné branky při signalizované početní výhodě v náš prospěch. Přihrávku sice zachytil Karel, ale vzbudila dohady , zda by v opačném případě gol platil. Jistě to asi neví nikdo, ale shodli jsme se, že ano. Jen Jirka to asi pořád řeší ...:o)Soupeři patří respekt za nasazení a odvahu nejen v tomto zápase, ale také za sezonu, kdy podobně nevyrovnané souboje absolvuje opakovaně. To ovšem nic nemění na tom , že jsme v tomto zápase měli zvítězit podstatně vyšším rozdílem

Sestava: Kymel - Eli, Lukši - Toman, Pepper, Sam - Pedy, Karel - Patrik, Drát, Jirka - Milan,Válec, Martin

Branky a asistence: Drát 2x, Sam, Milan (Martin), Válec, Lukši, Pepper

Vyloučení:

Sezona 2011-2012

Informace k sezoně 2011 - 2012

Soutěž začíná o víkendu 29. a 30. října a základní skupiny končí 11. a 12. února.

Podle umístění ve skupinách budou hrát mužstva na 1.-4. místě finále, ale už pouze s mužstvy ze druhé skupiny a to dvoukolově. Započítávají se výsledky ze základní skupiny.

Finálová skupina začíná 18. února a končí 8. dubna.

Mužstva na 5.-7. místě ve skupinách hrají také svojí skupinu, ale pouze o celkové umístění na 9.-14. místě. Skupina začíná také 18. února a končí 1. dubna.